Marvel’s Spider-Man 2’nin interaktif haritası ve toplanabilir eşyaları

Marvel’ınSpider-Man 2” oyunu, ana hikayeden sizi alıkoyacak çeşitli ilgi çekici aktivitelerle dolu. Oyunda Spider-Botlar ve fotoğraf çekimleri gibi toplanabilir nesnelerin yanı sıra, EMF Deneyleri ve avcı üsleri gibi yan görevler de bulunuyor. Tüm bunlar New York şehrinin her köşesine yayılmış durumda. Oyun içinde birçok yerin gösterilmesine rağmen, bazılarını bulmak o kadar da kolay değil. IGN’in “Spider-Man 2” interaktif haritası, zor bulunan Spider-Botlar da dahil olmak üzere, her toplanabilir nesnenin, yan görevin ve etkinliğin yerini gösteriyor. Ayrıca, bu harita üzerinde takip edilebilir bir kontrol listesi ve %100 tamamlama yolculuğunuzu kolaylaştıracak detaylı rehberlere bağlantılar sunuyor.

Spider-Bot Harita Konumu

42 Spider-Bot, şehir genelinde yayılmış küçük robotik örümceklerden oluşan bir koleksiyon. Bu örümcekler, “Science Buddy” ana hikaye görevinin ardından kilidi açılıyor. Diğer toplanabilir öğelerden farklı olarak, haritada doğrudan işaretlenmiyorlar. Bunları bulmak için, periyodik olarak yaydıkları büyük renkli kürelerle yerlerini tespit etmeniz gerekiyor. Bu Spider-Botları toplamak, kostüm ve yükseltmeleri açmak için gerekli teknik parçaları kazandırıyor ve hepsini bulduğunuzda sizi özel bir final görevi ve bir paskalya yumurtası bekliyor.

EMF Deneyleri Harita Konumları

EMF Deneyleri, Spider-Man 2’deki birçok yan etkinlikten sadece biri. Peter olarak amacınız, Emily-May Vakfı’na yardımcı olmak için çeşitli deneyleri tamamlamak. Haritayla bulduktan sonra, bu farklı bulmacaları nasıl çözeceğinizi öğrenmek için EMF Deneyleri rehberimize başvurabilirsiniz.

Fotoğraf Çekme Görevleri Harita Konumu

Fotoğraf çekme görevleri için interaktif haritayı kullanarak, tüm 23 fotoğraf talebini yerine getirmek için gereken açıyı tam olarak görebilirsiniz. Spider-Man 2‘nin sizden beklediği görüntüleri, noktalara tıkladığınızda görebilirsiniz. Bu görevleri tamamlamak size XP ve Şehir Jetonları kazandırıyor!

Gizemli Yerler Haritası

Mysterium meydan okumaları, Spider-Man 2’nin on birinci hikaye görevinden sonra kullanılabilir hale geliyor. Bu zorluklar, toplanabilir eşyalar ödüllendiriyor. Herhangi bir sırayla dokuz tanesini tamamlayarak son meydan okumayı açabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir