Rizespor taraftarından Bülent Korkmaz’a istifa çağrısı

Çaykur Rizespor, Cümle Alem Grubu, Spor Toto 1. Ligin 24. haftasında oynanan Samsunspor-Çaykur Rizespor mağlubiyetinin ardından sosyal medya hesaplarından ‘Bülent Korkmaz istifa’ çağırılarında bulunmuştu. Sosyal medyada başlatılan Bülent Korkmaz istifa hashtagi Türkiye gündeminin başlarında yer almıştı.

Grup daha sonrasında hesaplarından Mehmet Cengiz Tesisleri önünde bir basın açıklaması yapacağını duyurmuştu. Taraftar grubu üstünde ‘Bülent Korkmaz istifa’ yazan siyah çelengi tesisin önüne bırakmasının ardından basın açıklamasını yaptı. Basın açıklamasının ardından taraftar grubu mensupları hep bir ağızdan ‘Bülent Korkmaz istifa’ diye bağırdıktan sonra dağıldı.

“BURASI BİZİM YUVAMIZ”

Cümle Alem Taraftar Grubu Başkanı Ali Yılmazoğlu, “Bizim amacımız burada bugün Rizespor’u daha iyi yerlere getirmek için burada ufak bir basın açıklaması yapmak. Burada herhangi bir taşkınlıktan veya daha değişik bir durum söz konusu değildir. Bazı basın organlarında kulüp basılacak gibi terimler kullanılıyor. Bu terimler kabul edilemez. Burası bizim evimizdir. Burası bizim yuvamızdır. Burada herkesi hassasiyete davet ediyorum. Rizespor’un geleceği için ufak bir basın açıklamamız var” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir