Dünyanın En Ünlü Kanser Doktorlarından Biriydi: Önce Bebeğini Sonra Kendini Öldürdü

Kanser konusunda dünyanın önde gelen isimlerinden biri olarak gösterilen Dr. Krystal Cascetta, dün ABD’deki evinde önce beş aylık bebeğini tabancayla vurup öldürdü ardından ise intihar etti.

ABD medyasında büyük ses getiren olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

İşte detaylar ⬇️

Ülkenin en tanınan onkologlarından biri olan ve Mount Sinai Hastanesi’nde çalışan 40 yaşındaki Cascetta’nın neden böyle bir saldırı gerçekleştirdikten sonra intihar ettiği halen büyük bir sır.

ABD medyası da olaya oldukça ilgi gösteriyor ve sırlarla dolu cinayet ve intiharın perde arkası TV programlarında dahi masaya yatırılıyor.

Dr.Cascetta New York’taki Granite Springs bölgesinde 1 milyon dolar değerindeki evinde kocası Tim Talty ile birlikte yaşıyordu.

Olayın ardından Amerikan medyasına konuşan Cascetta’nın eşi Talty, “Bize biraz zaman verir misiniz!” dedi ve sessiz kalmayı tercih etti.

Çift, 2019 yılında şatafatlı bir tören ile dünya evine girmişti. Ünlü doktorun eşinin kendine ait bir enerji barı şirketi var.

Konuyla ilgili ABD medyasına konuşan yetkililer, “Bu olayın bir cinayet ve intihar olduğunu tahmin ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ABD’de çıkan haberlerde Cascetta’nın düzenli spor yaptığı ve işinde de çok başarılı olduğu üzerinde duruluyor. Cascetta, Amerikan Klinik Onkoloji Derneği ve Amerikan Hematoloji Derneği üyesi ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir